FC Gwarek Wieliczka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 194
ogółem: 405 320

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Żaki:VIII Turniej Halowy o Puchar Wójta Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce.Luty 2017
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Zajęcia na ostatni tydzień Lutego

  • autor: wieliczka, 2017-02-19 19:21

Znalezione obrazy dla zapytania piłka nożna

 

W ostatnim tygodniu lutego dojdzie do małej zmiany w treningach.Skrzaty przeniosą się na salę do szkoły nr 137 na ul.Wrobela i zajęcia będą mieć w środy i piątki(link z dojazdem na samym dole tego newsa). Młodziki poniedziałkowy trening będą już miały na orliku.Ostatni tydzień juniorzy i trampkarze trenują wspólnie.W sobotę juniorzy zagrają sparing,także trampkarze kolejne mecze zagrają w turnieju halowym.Żaki jeżeli pogoda pozwoli zaczną swoje treningi w niedzielę 26.02 na orliku ale to jeszcze potwierdzi trener Łukasz na naszej stronie.

poniedziałek (20.02.)
Młodziki(rocznik 2004 i 2005) - Orlik Śledziejowice godz.18:00 - 19:30 (grupa A i B)

wtorek (21.02)
Orliki(rocznik 2006 i 2007) - Szkoła Węgrzce Wielkie godz.17:30 - 19:30 (podział na grupy)


środa (22.02.)
Skrzaty(rocznik 2011 i młodsi) - Szkoła nr 137 w Krakowie ul.Wrobela 79 godz.18:00 - 19:00
Skrzaty(rocznik 2010) - Szkoła nr 137 w Krakowie ul.Wrobela 79 godz.19:00 - 20:00
Trampkarze(rocznik 2003) - Orlik Śledziejowice godz.17:00-18:30
Juniorzy młodsi(rocznik 2002 i 2001) - Orlik Śledziejowice godz.17:00 - 18:30
 

czwartek (23.02)
Młodziki(rocznik 2004 i 2005) - Szkoła Węgrzce Wielkie godz.18:00 - 19:30 (grupa A i B)
Orliki(rocznik 2006 i 2007) - Szkoła Śledziejowice godz.17:45 - 19:45 (podział na grupy)

 

piątek (24.02.)
Skrzaty(
rocznik 2011 i młodsi) - Szkoła nr 137 w Krakowie ul.Wrobela 79 godz.18:00 - 19:00
Skrzaty(rocznik 2010) - Szkoła nr 137 w Krakowie ul.Wrobela 79 godz.19:00 - 20:00
Trampkarze(rocznik 2003) - Orlik Śledziejowice godz.17:00-18:30
Juniorzy młodsi(rocznik 2002 i 2001) - Orlik Śledziejowice godz.17:00 - 18:30


sobota (25.02)
Trampkarze - Wielicka Liga Halowa,Faza Finałowa - zbiórka o godzinie 8:50 w Hali w Niepołomicach na ul.3 Maja
Juniorzy Młodsi - mecz sparingowy - orlik Śledziejowice,zbiórka o godzinie 12:30 (przeciwnikiem będzie drużyna Sparta Kazimierza Wielka)

dojazd na ul.Wrobela:https://www.google.pl/maps/dir/50.0096908,20.0844413/50.044513,20.0659354/@50.0451678,20.0651806,661m/data=!3m1!1e3


Żaki na podium w turnieju halowym w Igołomi

  • autor: wieliczka, 2017-02-14 20:39

  

 

 

Drużyna żaków zdobyła trzecie miejsce w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Igołomia - Wawrzeńczyce.Niewiele zabrakło naszym małym sportowcom aby stanęli na drugim stopniu podium ale niestety mieliśmy troszkę gorszy stosunek bramkowy i to zadecydowało że drugie miejsce zdobyła SF Staniątki,w bezpośrednim meczu padł remis 1:1.

Zawodnicy którzy wzięli udział w turnieju:Wiktor Kopcik, Kamil Malinowski, Mateusz Sarnecki, Piotr Krawczyk, Bartek Szewczyk, Szymon Zięba, Szymon Augustynek, Mateusz Kramarz, Dominik Lizak, Łucja Bogusz.

Wyniki naszej drużyny:
Gwarek Wieliczka - Wiarusy Igołomia II      3:2
Gwarek Wieliczka - Nowa Wawrzynianka   4:3
Piast Łapanów II - Gwarek Wieliczka         4:0
Gwarek Wieliczka - SF Staniątki               1:1
Wiarusy Igołomia I - Gwarek Wieliczka      1:2

Strzelcy bramek:
Kamil Malinowski - 3 bramki
Bartek Szewczyk - 2 bramki
Mateusz Sarnecki - 1 bramka
Mateusz Kramarz - 1 bramka
Dominik Lizak - 1 bramka
Piotr Krawczyk - 1 bramka
Szymon Zięba - 1 bramka

Kilka zdjęć z turnieju:http://gwareksledziejowice.futbolowo.pl/galeria,zaki-viii-turniej-halowy-o-puchar-wojta-gminy-igolomia-wawrzenczyceluty-2017,285327
 

 

 

 


ORLIKI PODZIAŁ NA GRUPY

  • autor: wieliczka, 2017-01-02 10:37

 

Znalezione obrazy dla zapytania gif piłka halowa

Gr A - Franciszek Jankowski,Jakub Luraniec,Oskar Łukaszyk,Filip Pracuch,Szymon Madej,Karol Stożek,Bruno Gruchała,Weronika Czyż,Konrad Czyż,Wiktor Chudoba,Jakub Trzaska,Julian Buczaniewicz,Bartosz Mastalski,Szymon Gawlik. Treningi wtorek 17:30 - 18:30 szkoła Węgrzce Wielkie i czwartek 17:45-18:45 szkoła Śledziejowice.

Gr B - Daniel Perczak,Dawid Brzegowy,Paweł Harwat,Jakub Salik,Jakub Kot,Fabian Puchalski,Dawid Kubicki,Wiktor Węgrzyn Kamil Trzos,Hubert Kostrzewa,Norbert Pęcek,Michał Panuś,Patryk Chachlowski.Treningi wtorek 18:30 - 19:30 szkoła Węgrzce Wielkie i czwartek 18:45-19:45 szkoła Śledziejowice.

 

 


Dla zainteresowanych nr konta

  • autor: gwarekwieliczka, 2012-07-25 07:12

Prosimy aby wpłaty miesięczne uregulować do  każdego 10 dnia miesiąca na numer konta które podane jest poniżej , lub przed treningiem u trenerów poszczególnych grup.

UKS FC GWAREK WIELICZKA

MBS w Wieliczce


Nr konta 37 86190006 0010 0252 5518 0001

W tytule przelewu prosimy wpisywać imię i nazwisko dziecka oraz do jakiej kategorii wiekowej należy(np.Jan Nowak Orliki)