FC Gwarek Wieliczka - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Obóz Sportowy

• autor: wieliczka, 2017-04-20 13:21

Znalezione obrazy dla zapytania obóz piłkarski

Zapraszamy naszych zawodników na letni obóz sportowy.W tym roku udamy się do Pińczowa w województwie świętokrzyskim.Wyjazd odbędzie się w dniach 14.08 do 20.08,zawodnicy będą zakwaterowani w Internacie Liceum Ogólnokształcącego w pokojach czteroosobowych z pełnym węzłem sanitarnym.Ośrodek jest położony 200 metrów od Rynku, u stóp Wzgórza Zamkowego. Sąsiaduje z zespołem pałacowym Wielopolskich.Do naszej dyspozycji będzie orlik oraz boisko trawiaste na którym swoje mecze rozgrywa IV-ligowa Nida Pińczów.Zawodnicy pod opieką ratownika będą też mogli korzystać z basenu oraz zalewu który znajduje się nieopodal ośrodka.
Koszt wyjazdu to 700zł,w cenie 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie NW oraz transport w obie strony.Zawodnicy będą się znajdować pod opieką naszej kadry trenerskiej.

Autor: Treść:pozostało znaków: